نتایج جستجو برای عبارت :

انعکاس.

ایستاده ام درانبوهی از خیالات و اوهام . روبه رویم آیینه ایست که انعکاس تصویر تو در ان پیداست . چه می بینم ؟ 
تو نیمی از من و من نیمی دیگر از تو . انعکاس تو در من و من در تو   . اکنون من" دوم شخص " دیگری هستم که در انعکاسی دوباره به آیینه رجوع می کند .  من  تصویری به غیر از تو نیستم . انگار همه ی حجم تو در من هویدا می شود . من زاده ی افکار تو ام و تو انعکاس تصویر من در باورهابت . یکی شدن تصویری از عشق در ما می شود .  یک روح می شویم در دو جسم . عشق یعنی یکی شدن.
همیشه تصوری در ذهن داشته م، تصوری که همه چیز را با آن مقایسه میکردم و شباهتی نمیافتم. زمانی رسید که انعکاس آینه ای این تصویر را در آب شفاف دیدم و به سویش رفتم، هرچه پیش میرفتم سردترم میشد و انعکاس مواج تر و بهم ریخته تر، نهایتا من در انعکاس غرق شدم. از زیر آب بالا را نگاه کردم و تصویر واقعی را دیدم ولی من دیگر غرق شده بودم. 
یکی از جنبه‌های جالب‌توجه قطار یاد شده این است که پنجره‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که انعکاس‌ها را حذف می‌کنند بنابراین مسافران می‌توانند به راحتی تصاویری از دنیای بیرون ثبت کنند و از بابت انعکاس نگرانی‌ای نداشته باشند. گلدن پس اکسپرس همچنین تمامی استانداردهای ایمنی سوئیس را پاس کرده است.

پینین فارینا شرکتی با زمینه‌های کاری متفاوت است و جدیدترین پروژه‌ی آن‌هم به دنیای قطارها مربوط می‌شود! این خانه‌ی طراحی ایتالیایی از گلد
میدونی چیه؟ گاهی فکر میکنم
خدا منو تو یکی از میلیونها سیاره اش گذاشته بعد یادش رفته من اونجام
 من هی داد میزنم خدا.................. ولی فقط انعکاس صدامه که برمی گرده خدا......................
الانم رو تخت دراز شدم و با خودم فکر میکنم که با چه زبونی باید باهاش حرف بزنم مثل آدمیم که هر آه ارتباطی امتحان کرده اما نشده که نشده 
دهک / dehak
پایگاه برخط حاضر،میزبان یکی از زیر سرویس های تخصصی  پایگاه تحلیلی خبری شعار سال (shoaresal.ir ) بوده و بشکل فیدخوان، اقدام به انتشار اخبار انعکاس یافته در آن پایگاه تحلیلی و خبری می کند.
در آینده ای نزدیک، زیرسرویس های تخصصی سایر سایت ها و پایگاه های خبری و همچنین خبرگزاری های منتخب، به این مجموعه اضافه خواهد شد. شایان ذکر است که پایگاه  بر خط حاضر،هیچگونه دخالتی در محتوی اخبار بازنشر شده نداشته(بغیر از اخبار اختصاصی موردی و تغییرات جزیی
می شین / mishin
پایگاه برخط حاضر،میزبان یکی از زیر سرویس های تخصصی  پایگاه تحلیلی خبری شعار سال (shoaresal.ir ) بوده و بشکل فیدخوان، اقدام به انتشار اخبار انعکاس یافته در آن پایگاه تحلیلی و خبری می کند. در آینده ای نزدیک، زیرسرویس های تخصصی سایر سایت ها و پایگاه های خبری و همچنین خبرگزاری های منتخب، به این مجموعه اضافه خواهد شد.
شایان ذکر است که پایگاه  بر خط حاضر،هیچگونه دخالتی در محتوی اخبار بازنشر شده نداشته (بغیر از اخبار اختصاصی موردی و تغییرات
شوان / showan
پایگاه برخط حاضر،میزبان یکی از زیر سرویس های تخصصی  پایگاه تحلیلی خبری شعار سال (shoaresal.ir ) بوده و بشکل فیدخوان، اقدام به انتشار اخبار انعکاس یافته در آن پایگاه تحلیلی و خبری می کند. در آینده ای نزدیک، زیرسرویس های تخصصی سایر سایت ها و پایگاه های خبری و همچنین خبرگزاری های منتخب، به این مجموعه اضافه خواهد شد.
شایان ذکر است که پایگاه  بر خط حاضر،هیچگونه دخالتی در محتوی اخبار بازنشر شده نداشته (بغیر از اخبار اختصاصی موردی و تغییرات جز
حرف از آزادی که میشود، 
برخی به یاد سیاست می افتند
چه جفایی بیش از این بنام آزادی؟
برخی محدوده اش را می گویند
چه ریاکاری بیش از این برای آزادی؟
برخی شاید فقط به یاد یک میدان می افتند
اما دایره را چه کار است با خط بی منتهای آزادی؟

ادامه مطلب
#پیگیری_مطالبات_مردمی
✅ وجود معضل سرعتگیر های خطرناک و غوغای آسفالت تکه تکه و نامناسب معابر اصلی  و فرعی شهر فرادنبه

با ما در ارتباط باشید.
09397790976 
#شیرانی.
انعکاس اخبارسطح شهر و پیگیری مشکلات از طریق رسانه ملی جهانبین
...
#فرهنگ_نیوز_فرادنبه
گفتم برمیگردم، مثل موجی که محکوم به برگشتنه، برگشتم به این اتاق، اینجا دیوارش انقدر سفیده که انعکاس بی پیله خودم رو می بینم، بهار رسید، من از پیله در اومدم، اینبار خواستم روی کل دنیا و آدم هارو دیوارهای سفید بچینم، یا سفید رنگشون کنم، بی پیله باشم، دیده بشم، صدام شنیده بشه، عمر پیله کوتاهه، باید پروانه شد...
بعضی وقتا....
بعضی وقتا هیچی نمیشه گفت فقد باید سکوت کرد
امروز تقریبا تا مرز گریه پیش رفتم.یه لحظه قیافه خودمو تو انعکاس شیشه قطار دیدم و خودمو جمع کردم
ما هیچک کدوممون نمیدونیم توی زندگی بقیه چی میگذره بقیه هم نمیدونن توی زندگی ما چی میگذره
فقط یک روز ازش خواهم پرسید.حتا اگر آخرین روز زندگیم باشه
یک بار گم شدن در ثانیه ها و هزار بار گم شدم در آینه .در آینه انعکاس تصویر من نبود . من به دنبال خودم به دور اینه پرسه می زنم و او تکرار می کند تصویر زنی در تاریکی . تصویر زنی در حجمی از سکوت . 
به خود شک می کنم . انگار لبانم دوخته است . چشم هایم چطور ؟ 
افکارم چطور ؟ باورهایم کجاست ؟ 
من درون سیاه چاله ای گیر کرده ام . طناب کجاست . ؟ 
دست هایت را دراز کنی بر می خیزم . جان می گیرم.  گره ای از لبانم باز می شود . 

انعکاس و شکست نور یک کار خارق‌العاده با آب جادویی ... البته هیچ آب جادویی در کار نیست بلکه پشت پرده داستانی از علم فیزیک هست ولی خوب کلی همه را غافلگیر خواهید کرد. 
چه نیاز دارید: 
روش تردستی با انعکاس و شکست نور : یک فلش بر روی یک کاغذ بکشید و کاغذ را پشت یک شیشه مربای گرد خالی قرار دهید.از همه بخواهید به جهت فلش نگاه کنند و چشم بر ندارند. یک پارچ آب برداشته و اعلان کنید، این آب قدرت جادویی دارد. لیوان را با آب پر کنید.وقتی آب از فلش رد شد چه اتفاق
وقتی از شدددت خستگی جسمی و روحی با گریه های طفل معصوم که ناشی از بدخواب شدن و خستگی و گشنگی توأمان اوبود مواجه شدم، دیدم که چقدر با اینکه بین آدم ها اگرچه رحم من به او بیشتره(به جز امام زمانش و شاید اولیا الهی که مادری رو به طریق چونکه صد آمد نود هم پیش ماست از بر شدن)ولی واقعا دلم میخواست بندازمش بغل باباش بگم من فقط میخوام بخوابم، ببر آروم ش کن. ولیکن نه دست ما به پدرش می رسید و نه احدی از ابنا بشر برای کمک به ما دیده شده توی این پلان از زندگی...
انعکاس و شکست نور یک کار خارق‌العاده با آب جادویی ... البته هیچ آب جادویی در کار نیست بلکه پشت پرده داستانی از علم فیزیک هست ولی خوب کلی همه را غافلگیر خواهید کرد. 
چه نیاز دارید: 
روش تردستی با انعکاس و شکست نور : یک فلش بر روی یک کاغذ بکشید و کاغذ را پشت یک شیشه مربای گرد خالی قرار دهید.از همه بخواهید به جهت فلش نگاه کنند و چشم بر ندارند. یک پارچ آب برداشته و اعلان کنید، این آب قدرت جادویی دارد. لیوان را با آب پر کنید.وقتی آب از فلش رد شد چه اتفاق
رشد کار : گزارش زیر  انعکاس دهنده تحلیل آقای موسوی چلک - رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران - از عللِ ناکامیِ طرحهایِ جمع آوریِ کودکانِ کار و نیز حاویِ پیشنهادهایِ ایشان برای بهبود وضعیت است. این پیشنهادها را می توان موضوعِ بررسی و ارزیابی در بحثی مستقل و مستوفی قرار داد.
ادامه مطلب
دیشب در نوک بام خانه روبرویی باز سر و کله ستاره ام پیدا شد.عیالو صدا زدم تا اونو ببینه وقتی اومد زد زیر خنده و گفت :اون انعکاس لامپ تو حیاطه!!!
من
گفتم بابا ستاره بود بخدا من فرق لامپ و ستاره رو می فهمم و خلاصه زیر بار نرفت..اونقدر سرمو این ور و ان ور چرخوندم که ستاره خانوم یافت شد و دوباره عیال صدا زدم و بلاخره چشمش ب جمال ستاره خانوم روشن شد!!!
دوتابی باهم محو ستاره شدیم..هرازگاهی ابرها از روی ستاره رد می شد و ناپدید می شد ولی بعد از عبور ابر دوبار
امام علی علیه السلام:سپس از میان مردم،برترین فرد،در نزد خود را براى قضاوت برگزین‏ ،از کسانیکه مراجعه فراوان آنها را در تنگنا قرار ندهد.و بر خورد مخالفان‏ با یکدیگر او را بخشم و کج‏ خلقى وا ندارد. در اشتباهاتش پافشارى نکند.

طمع را از دل بیرون کرده،...و در کشف امور شکیباتر،و بهنگام آشکار شدن حق در فصل خصومت ازهمه قاطعتر باشند.
آدرس فضای مجازی برای انعکاس شکایت،تقدیر، انتقاد و پیشنهاد در مورد عملکرد دادسرا ها و دادگستری ها:
http://www.dadsetani.ir
https:/
از معضلات فرهنگی در جامعه امروز، مشکل بدحجابی در میان گروهی از بانوان ما است. از مباحث مهم در این زمینه که اخیراً انعکاس بیشتری یافته و برخی از صفحات مجازی را نیز به خود اختصاص داده این است که چرا باید دولت و نظام اسلامی، در این مسئله دخالت کند و با متخلفان برخورد […]
نوشته حجاب؛ حریم خصوصی یا عمومی؟ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
بسمه تعالی
در چندین سال گذشته رسانه های اروپایی و آمریکایی از انعکاس مراسم  میلیونی اربعین خودداری می کنند و هر چند این عملکردشان در تضاد مستقیم با شعاره های فریبنده ی غرب است،ولی چنین عملکردی سوالات زیادی را در اذهان انسانهای آزاده جهان ایجاد کرده است.که چرا و به چه علت
رسانه هایی که در چندین سال با تمام توان در انعکاس وحشی گری های داعش که به نوعی دست ساخته ی غرب و صهیونیسم بود هیچ حد و مرزی برای خود قائل نبودند.
رسانه هایی که سعی می نمایند
من اینجا ، لب دریاچه، جلوی انعکاس ماه روی آب دریاچه، دارم یکی یکی می‌شمرم قدم‌هایی رو که ازش دور شدم.
سایه‌ها هم کم و بیش هستن. پشت درختا، لای بوته‌ها و توی آب سرد دریاچه. سنگینی‌ نگاهشون رو روی خودم حس می‌کنم.صدای زمزمه‌هاشون توی گوشم می‌پیچه.نمی‌دونم ماهیا خوابن یا بیدار. باد می‌وزه و سطح دریاچه‌ رو می‌لرزونه. بوته‌ها و شاخه‌ها خش خش می‌کنن. من هنوز آرومم. به آسمون صاف نگاه می‌کنم. ستاره‌ها مثل همیشه براق و درخشنده راه درست رو نشون
گاهی امری درونی نباید در بیرون انعکاس یابد و لازم است مانند رازی در درون باقی بماند.
گاهی لازم است فرد از خود رفتار و حالاتی را بروز دهد که در درون او نیست و یا خلاف آن است.
آنچه که باید در رابطه با انتقال درونیات به بیرون مورد توجه فرد قرار گیرد هم‌راستایی درون و بیرون با حق و حکم الهی است. چه اینکه درون و برون انسان با یکدیگر در یک راستا قرار بگیرند یا نگیرند.

+نمیتونم منبع بزنم! :/
۲۷۶۵ - این نمونه‌ای از انعکاس شفاف اخبار توسط شبکه دولتی بی‌بی‌سی است! در عکس سمت راست، آمار مبتلایان به ویروس کرونا در انگلیس با پس زمینه پیرمردی با طوطی بر روی دست در باغی سبز نشان داده شده است (القا آرامش و شرایط مساعد) و در مقابل، عکس سمت چپ مربوط به ایران، تصویر ترسناکی از افرادی با ماسک‌های شیمیایی و لباس‌های ایمنی سفید را نمایش می‌دهد (القا ترس و ناامیدی)!
دانلود فایل اصلی
گالیله نخستین کسی بود که دریافت نور ماه حاصل انعکاس نور خورشید است و این نور از خودش نیست
ولی قرآن هزارسال قبل از گالیله به اینکه خورشید صاحب نور وماه فقط بازتاب دهنده نور است اشاره کرده بود!
وَ الشَّمْس وَ ضُحَاهَا – وَ الْقَّمَرِ إذا تَلَاها – وَ النَّهَارِ إذا جَلاهَا – وَ اللیْل إذا یَغْشَاهَا
«سوگند به خورشید و پرتو آن و به ماه وقتی که آن‌را بازتاب می‌دهد و به روز وقتی که آن‌ را متجلی می‌کند و به شب وقتی که آن‌ را می‌پوشاند»
سیدمنصور مرتضوی رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی آموزش و پرورش استان کرمان مهمان و کارشناس برنامه‌ی زنده‌ی تلویزیونی شبکه استانی کرمان بودند.
ایشان در این برنامه که تحت عنوان ارتباط موثر در خانواده بود عنوان کردند : ارتباط موثر و  توان برقراری ارتباط با دیگران  دانش و مهارتی آموختنی است و طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی WHO کسی که این دانش را نداشته باشد تنها خواهند ماند حتی اگر دو برادر در خانه یا دو همکار در یک اتاق اداره یا زوجین در خانو
استفاده از شیشه در معماری شرقی
یکی از روش‌هایی که با آن می‌توانید دکوراسیون ویژه و متفاوتی داشته باشید به کار گیری شیشه رنگی و آینه‌کاری در قسمت های مختلف محیط داخلی منزل شما به خصوص در اتاق پذیرایی است. شیشه رنگی با انعکاس نور از طیف های رنگ‌ی گوناگون و آینه‌ها با افزایش انعکاس نور، جلوه ی بسیار زیبایی را به فضای داخلی منزل شما می‌دهند؛ بنابراین استفاده از انواع شیشه رنگی و آینه‌ های دکوراتیو از بهترین انتخاب ها در چیدمان داخلی هستن
١_ ترسناک ترین جای جهان ذهن شماست.
٢_ عمل باشید نه عکس العمل ، صدا باشید نه انعکاس صدا . 
۳_ مراقب بدن خود باشید ، زیرا تنها جایی است که تا آخر عمر در آن زندگی می کنید . 
٤_ اجازه ندهید رفتار دیگران آرامش درونی شما را بهم بزند . 
٥_ آرزو کردن برای اینکه جای شخص دیگری باشید ، یعنی نادیده گرفتن خودتان. 
٦_ ارزش شما با رفتار دیگران با شما، تعیین نمیشود. 
٧_ اگر کسی کار اشتباهی انجام داد، همه خوبی هایش را فراموش نکنین. 
٨_ قهرمان بودن یعنی ایمان به خود، و
بهار. تابستان. پاییز. زمستان. گل ها شکوفه می دهند. سال نو می شود. ماه ها تغییر می کنند. فصل ها جابه جا می شوند. پادشاهی ها طلوع می کنند و سپس سقوط می کنند. قلم سرنوشت همچنان با سرعتی سرسام آور می نویسد. زمان پیش می رود و پشت سرش را نگاه نمی کند. نسل به نسل همه چیز تغییر می کند. انعکاس شعرهای سروده شده میان ذرات هوا به گوش می رسد. اگرچه امروز کوتاه است، اما آنچه می گذرد جاودانه می ماند. 
بهار. تابستان. پاییز. زمستان. سال ها می گذرند. ماه ها تغییر می کنند.
بعضی وقتا....
بعضی وقتا هیچی نمیشه گفت فقد باید سکوت کرد
امروز تقریبا تا مرز گریه پیش رفتم.یه لحظه قیافه خودمو تو انعکاس شیشه قطار دیدم و خودمو جمع کردم
ما هیچک کدوممون نمیدونیم توی زندگی بقیه چی میگذره بقیه هم نمیدونن توی زندگی ما چی میگذره
فقط یک روز ازش خواهم پرسید.حتا اگر آخرین روز زندگیم باشه

پ ن:  امروز فهمیدم جدا شده! خیلی ناراحت شدم براش.فهمیدم ت هم داره بهش نزدیک میشه و دیگه مطمن شدم نقشه هایی تو کله داره و باز هم نگرانم براش.نگرانم ب خ
دیشب اول از پل با موبایلم عکس گرفتم و بعد دیدم نیاز دارم یک نفر با موهای کوتاه و باز و یک پیراهن حریر در انعکاس نور های زرد برقصد و من عکس بگیرم. آدم هایی ک میتونستن این کارو برام بکنن آدم های مزخرفی بودن و من دلم نمیخاست برای خلق کردن همچین عکسی بهشون رو بزنم و تنها عادم های مناسب و موجود چند تا دختر بچه بودن ک داشتن باهم بازی میکردن! ب زور و خواهش دوتاشونو اوردم و گفتم ازینجا بدوید ب اون طرف. دویدن اونها همانا و خلق چیزی ک دوستش داشتم همانا:)
از
من زادهء این زمان نیستم..در من زنیست با صلابت با چادری گل گلی که به گمانم انقلابی کبیر زیر روسری اش بافته..هرروز خانه را آب و جارو میکند و رخت چرک های افکار بی تو بودن را میشوید و زیر آفتاب ملایم حیاط پهن میکند و نگاهش را به در میبندد تا تو از در بیایی..لب حوض مینشیند و دست بر لطافت انعکاس آبی آسمان میکشد و با آمدنت تلالو نور چشمهایش را به آسمان میفرستد تا خورشید جانی دوباره گیرد..در من زنیست که دیوانه وار عاشقی بلد است.. #فاطمه_نجاتی

هر حاکمیتی جامعه را و خانوارها را به منهای فقر   ( اقتصادی) نرسانده باشد، اسلامی نیست. و اگر ارزش هایی پدید آورده باشند، در عین اینکه آن ارزش ها (اگر ارزش باشند) اهمیت خود را دارند، اما هرگز ارزش اصلی و درجه اول نیستند. شاخص جامعه اسلامی ، جامعه­ ای است منهای فقر. شاخصی که تقلیل آن با شاخص هایی نظر ضریب جینی، شاخص رفاه اجتماعی و ... متناسب با یک جامعه اسلامی نیست. این سطور انکارکننده یا اثبات کننده کارآمدی این شاخص ها نیست؛ بحث سر این است که شاخص
بهارنو شد جهان و هزاران سپاس دوستخرم دلی که به عشق است شناس دوست
از خود عجب ز بهاری چنین لطیفدارم به دل غم نان و هراس دوست
آن بی خرد که به خلقی ستم نمودبیند به کار جهان انعکاس دوست
آن زاهدی که شکم سیر حاکم استاز مصلحت به تن آرد لباس دوست
جاهل کسی که به تقلید زاهدیآرد به لب چو گدا التماس دوست
آزاده باش و به دل غم مخور جهاندر گردش است به حساب از قیاس دوست
#قاسم- رستگاری
نورگیرهای سقفی که به عنوان سقف کاذب در سازه ها و ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند، دارای انواع مختلفی می باشند.
از این انواع می توان به نورگیر سقفی، نورگیر حبابی، نورگیر گنبدی و… اشاره کرد.
در این مقاله به بررسی نوع نورگیر حبابی می پردازیم تا شما را با این محصول آشنا سازیم و به انتخاب شما در سقف سازه ها با استفاده از نورگیر یاری رسانده باشیم.
شما می توانید برای خرید نورگیر حبابی و اطلاع از قیمت سقف نورگیر حبابی و هم چنین قیمت نورگیر حبا
همانطور که می دانید در مقاله قبلی در مورد مزایا گلسبردها توضیحاتی داده ایم می توان گفت از دیگر مزایای آن به کم جا بودن,قابلیت استفاده در همه مکانها، کیفیت و دوام طولانی و غیره اشاره کرد 
اکثرا افرادی که از وایت بردهای شیشه ای استفاده می کنند از انتخاب خود کاملا راضی هستند. ولی به هر حال هر محصولی به غیر از مزایایی که دارد، دارای معایبی هم می بادش که از معایت گلسبردها می توان به قیمت نسبتا بالا،رنگ بندی کم و شفاف بودن گلسبردها که باعث انعکاس ن
پارچه بک دراپ ها به صورت مات که از انعکاس نور های فلاش استودیو جلوگیری کند چاپ میشود که این موضوع برای همه عکاسانی که با این بک دراپ ها کار میکنند بسیار اهمیت دارند.
عکاسان دوست ندارند که وقتی عکس با فلاش میگیرند نورهای
خود را در پشت زمینه که معمولا به شکل زننده ای ظهر میشود
ببینند از این رو به داشتن یک بک دراپ خوب نیاز دارند.

برای خرید بک دراپ میتوانید به فروشگاه اینترنتی مهرگان مراجعه کنید.
موس های نوری دارای یک دوربین بسیار کوچک هستند که این دوربین در هر ثانیه 1500 عکس میگیرد.همچنین این موس ها دارای یک LEDقرمز رنگ  است که نور را به سطح می تاباند انعکاس آن وارد سنسور cmos میشود .سنسور cmos هر عکس گرفته شده را به پردازنده  سیگنال های دیجیتالی یا DSP میفرستد که این قطعه 18 میلیون دستور در ثانیه را انجام میدهد و به این وسیله میتواند الگوهای عکس را شناسایی کرده و با عکس قبلی مطابقت دهد و ببیند که الگوهلی مورد نظر چطور در هنگام حرکت تغییر کرد
ماه گذشته فردی ۲۶ ساله به نام «هیبیکی ساتو» به یک سلبریتی ژاپنی حمله کرده و او را مورد آزار و اذیت قرار داد.
به گفته متهم وی در یکی از عکس های سلفی این خواننده متوجه انعکاس تصویر یک ایستگاه در چشمش شده و با استفاده از گوگل استریت توانسته محل آنرا پیدا کند. وی سپس با کمین در همان ایستگاه خواننده را پیدا کرده و با تعقیب وی ساختمان محل سکونتش را شناسایی کرده است.
در نهایت با نقشه از پیش تعیین شده به این ستاره پاپ حمله کرده و او را مورد آزار و اذیت ق
فکر کرد: خودشه. صداش از راهرو می آید.
باز مثل همیشه گوله های برف چسبیده به چکمه هاش.
"هی مرد گنده با کفش نیای تو. بندازشون تو ایوون"
و آماده شد بگوید: بی زحمت، اون برف ها رو هم از رو کتت بتکون!
 سوپ داغ، لباس خشک، یک ساعت تلویزیون و تعریف ماجرای روزانه
و نشستن در کنارش تا خوابش بگیرد.
اما صدا فقط صدای خش خش برف بود
و انعکاس تلالو خورشید که به اتاقش تابیده بود.
جن اشمیت - ترجمه زهرا طراوتی
کتاب رقص روی سنجاق - نشر نیماژ
هدف سایت تک تایمز ایرانی چیست؟ امروزه با رشد جهش وار علم در ایران و جهان، اخبار دنیای فناوری همه روزه در ابعاد وسیعی توسط خبرگزاری های داخلی و خارجی منتشر میشود و چنانچه علاقه مندان به دنیای فناوری و علم بخواهند در جریان تمام این اخبار قرار بگیرند میبایست همه روزه به تمامی وبسایت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات سر بزنند تا موضوعات مورد علاقه خود را پیگیری کنند. 
ادامه مطلب
بگذار سربسته بماند معنی عشق
دلتنگ مشو
که دلت هم بیگانه شده..
بگذار راز بماند رازی که هیچکس یادش نیست..
حلول کند
به جانت
آهسته آهسته
،بماند..
..
عشق نثار قلب نشده بود
بلکه،
قلب 
و جان
نثارِ طبعش
شُده بود
دلتنگی ات
را جا گذاشته ام
در قلبی که..
عشق در آن مزاحمِ
هیچکس نشود..

من مانده ام
و تنی که ثانیه به ثانیه میلرزد
از 
صِدای قلبی 
که
درون
صندوق شش قُفلِ سینه،
پنهان ست
..
تو خوب مدارا میکنی
با قلبت
جوری که باور میکنم
من عشق را خیالاتی شده ام..
دل
چیست!؟
[ کیمیاگر - پائولو کوئیلو - با صدای محسن نامجو ]
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

کیمیاگر کتابی را که یکی از مسافرین کاروان آورده بود به دست گرفت. جلد نداشت. اما اسم نویسنده‌اش را پیدا کرد. اسکار وایلد. کتاب
روی دندانهایتان رژ لب بکشیدرنگ رژ لب دندان ها را سفید تر نشان می دهد. اگر دندان هایتان زرد رنگ هستند، از رژ های صورتی مارکهای فرانسوی یا از دو مارک bubble-gum و berry استفاده کنید. ته رنگ آبی در این رنگ ها، سفیدی دندان های شما را برجسته تر می کند. اگر دندان هایتان خاکستری به نظر می رسند، سایه مسی یا برنز را امتحان کنید که می تواند دندان های سفید را نمایان کند.با دندان پزشک قرار ملاقات بگذاریددندان پزشک جرم (غشای طبیعی که در روی دندان ها شکل می گیرد) را
[ کیمیاگر - پائولو کوئیلو - با صدای محسن نامجو ]
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

کیمیاگر کتابی را که یکی از مسافرین کاروان آورده بود به دست گرفت. جلد نداشت. اما اسم نویسنده‌اش را پیدا کرد. اسکار وایلد. کتاب
آخر ندارد ای جان این راه آسمانیدیشب به خواب دیدم آن جلوه‌ی نهانی در خود تپیده بودم از انعکاس رویشدر پیش لوح آتش، در پس مه شهانی صد گونه خُرد و خاموش در خاک می‌خزیدمتا روی عشق دیدم، آن هیبت جهانی خلقت به منظرم بود چون خوابگاه راکدجانم چو موج برخاست زان باد کهکشانی دیگر نه خویش دیدم زنجیر چرخ مزدورسقف فلک شکستم وین چرخ استخوانی
ساقی به کف پیاله باز آر تا ببینمنقش و خطوط دیرین در جام ارغوانی تا قصد باده کردم بر باد رفتم از عشقتو بادبان بر ان

یک‌سال پیش تصمیم گرفتم دیگه اینجا ننویسم 
چون فکر می‌کردم نوشتن من باید برای بقیه مفید باشه
حالا بعد از یکسال می‌دونم
حتی اگر اینجا یه بیابون متروک باشه که فقط انعکاس صدای خودمو خودم بشنوم
و تاثیری به حال هیچ کسی نداشته باشه  
وقتی نوشتن اینجا حالمو خوب می‌کنه پس مفیده 
گاهی هم آدم باید برای خودش مفید باشه نه بقیه 

پس سلامی دوباره به خودم و هر رهگذری که اتفاقی خونه ی قشنگ مجازی‌مو می‌بینه
#امام_خامنه_ای:
فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد.
 و عرصه فرهنگی عرصه جهاد است.
اگر از فضای مجازی غافل باشیم اگر نیروهای مؤمن و انقلابی این میدان را خالی کنند مطمئنا ضربه خواهیم خورد.
 هر کس به اندازه وسع و توان و هنر خود باید در این میدان حضور یابد.
1⃣  گاهی انسان حرف حق را می تواند با استدلال قوی و با زبان شیوا و هنرمندانه بیان کند که این حرف به گوش و چشم هزاران و شاید میلیونها مخاطب برسد .
2⃣  گاهی شاید ما حرفی برای گفتن نداشته با
دل ما چو چنگ #زهره که گسسته تار بادا
به گداز ماه منگر به گسستگی زهره
تو حلاوت غمش بین که یکش هزار بادا
حضرت مولانا
هم اکنون شاهد همنشینی (مقارنه / همیستانی) هلال شب سوم ماه مبارک رمضان ۱۴۴۱ و سیاره درخشان ناهید (زهره) با جدایی زاویه‌ای ۶.۳ درجه در افق غربی آسمان هستیم.
با کمی دقت می‌توانید نور #زمین_تاب را‌ نیز گرداگرد ماه مشاهده کنید. زمین تاب در حقیقت نور خورشید است که از زمین بازتاب شده، به ماه رسیده و سپس توسط ماه انعکاس می‌یابد.
عکس: سجاد ص
26 تیرماه سالروز تشکیل شورای نگهبان با:
تبلیغات مناسب در سطح شهرستان
جلسه ی ناطران امین شهرستان بابل
سخنرانی آقای جمشید آقاجانزاده سرپرست دفتر بازرسی شورای نگهبان شهرستان بابل در نماز جمعه امروز و دوستان بزرگوار رابط در شهرهای تابعه
و انعکاس خوب خبرها در فضای مجازی همراه بوده است . 
شناخت مردم و حتی کاندیداهای مجلس از وظایف شورای نگهبان، می تواند امر نظارت  و رسیدگی به احراز صلاحیت ها را، تسهیل نماید.
 خدا قوت به دست اندرکاران، خصوص ناظرا
کاربرد های برش لیزری آلومینیوم و آشنایی با دستگاه های برش لیزری آلومنیومبیشتر شرکت ها در مورد برش ورقه های آلومینیوم مشکل دارند زیرا برش آن کمی دشوار است. دلایل متعددی برای این موضوع وجود دارد. برخی از این دلایل عبارتند از:گاز کمکی: بیشتر شرکت هایی که خدمات برش را ارائه می دهند تنها از گاز اکسیژن استفاده می کنند. این موضوع بدین معناست که آنها نمی توانند آلومینیوم را با دقت کافی برش دهند زیرا گاز نیتروژن باید مورد استفاده قرار گیرد تا برش قا
سلام خدمت تمامی دوستان و همولایتی های عزیز :
همانطور که میدانید از زمان تاسیس کانون فرهنگی مسجدجامع ممرآباد ، اقدام به راه اندازی وبسایت به نام کانون نمودیم تا تمامی فعالیتهای فرهنگی روستا برای تمامی ملت ایران منعکس گردد.
حال پس از سالها فعالیت ، تغییراتی در نام و ظاهر سایت انجام دادم و بخاطر اینکه قصد ندارم این سایت با ارزش ، از رونق بیفتد ، هزینه شارژ سالانه آن را پرداخت مینمایم.
لذا از تمامی دوستان و جوانان دلسوز ممرآبادی تقاضامندم چنان
سلام! 
حال همه‌ی ما خوب است 
ملالی نیست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خیالی دور، 
که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گویند 
با این همه عمری اگر باقی بود 
طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم 
که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و 
نه این دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!
تا یادم نرفته است بنویسم 
حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بود 
می‌دانم همیشه حیاط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نیامدن است 
اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی 
ببین انعکاس تبسم رویا 
شبیه شمای
لوگو باید انعکاس موضوع اصلی و اهداف یک شرکت ، محصول و یا یک شخص باشد که سبب به رسمیت شناخته شدن و شناسایی آن شرکت یا محصول یا نام و حرفه ی شخص شود . شما تا به حال هیچ برند بزرگی را بدون لوگو دیده اید ؟ خیر . چون یک لوگو تاثیر بسزایی بر درک مشتری از برند دارد . لوگو اولین قدم برای برند شدن است . شما هم اگر مایلید یک لوگوی متمایز داشته باشید روی لینک زیر کلیک کنید :
www.instagram.com/nabzeghalam/
بین دو کلاس ، نشسته بودیم با نازی مستند 100 زن بی بی سی رو نگاه میکردیم. قسمت 1... یه خانوم وکیل داشت صحبت میکرد پیرامون مسئله مورد بحث،  بین حرف هاش گفت طبق فلان چیز بین المللی، کار و داشتن شغل، یک حقه ...
این جمله اش که دقیقش هم یادم نمیاد، مثل انعکاس صدا توی ذهنم میخورد این ور اونور و منعکس شده اش باعث تحریک مجدد قوه ی شنوایی ام میشد .
کار ،حقه ! ....کار حقه ؟.... کار...
.
.
.
دیدم نازی خیلی فکری شده. نگاهش کردم ... با نگاهم انگار ازش پرسیدم نظرت چیه[این جا خ
صلاحیت نامزدها از فیلتر:
فرمانداری ها
منابع چهارگانه
و شورای نگهبان گذشت.
بدیهی است صلاحیت همه ی نامزدها یکسان نباشد! آنچه که مهم است نامزدهای انتخاباتی باید "حد اقل ها" را داشته باشند.
انعکاس رای خود را در انتخاب حسن روحانی، به عنوان رئیس جمهور دیدیم!اگر درست عمل نکنیم شاید سالهای "نکبت بار" زندگیمان را افزایش دهیم .مثل امروز، که حتی انتخاب کنندگان آقای روحانی نیز، نه تنها توان دفاع از عملکرد ایشان را ندارند بلکه خود منتقد جدی ایشان هستند!
بعضی‌ از اصول‌ پیشنهادی‌ برای‌ تدوین‌ نظامنامه‌ اخلاقی‌ روابط عمومی در ایران‌، عبارتند‌ از:
 1. عدم‌ استفاده‌ از دروغ‌، دلایل‌ ظاهر فریب‌ و مستندات‌ تحریف‌ شده‌ در فعالیت های‌ ارتباطی‌.
 2. مواجهه‌ با مخاطبان‌، همکاران‌ و مدیران‌ برحسب‌ موازین‌ اخلاق‌ و انصاف‌.
 3. رازداری‌ و حفظ اسرار سازمان‌ و مخاطبان‌.
 4. خودداری‌ از نشر اطلاعات‌ خلاف‌ واقعیت‌ و دادن‌ تعهد مبنی‌ بر انجام‌
تحقیق‌ و کسب ‌اطمینان‌ در مورد صحت‌ م
و نیکی با بدی یکسان نیست.بدی دیگران را با شیوه بهتری که نیکی است دفع کن.
که در این هنگام آن کس که میان تو و او دشمنی است همچون دوست گرم میشود و عداوتش نسبت به تو تمام می شود.
"فصلت آیه 34 "
**
زندگی یک انعکاس است .
هر آنچه می فرستید باز میگردد.
هر آنچه که میدهید ، میگیرید .
یادتان باشد زندگی یک انعکاس است .
همیشه به سمت شما باز میگردد .
"پس همیشه خوب باشیم."
سرم امروز چندبار گیج رفت، حتی در حالت نشسته. سرما هم خورده‌م، و میگرن هم که دیگه صاحب‌خونه شده. از ساعت ۱۲ شب گیجِ گیجِ خوابم و هنوز خوابم نبُرده. فرایند خوابیدن‌ام واقعا فرساینده شده. تصویر اول وقتی که حالم خوبه: من با لباس‌های نازک و راحت سوار دوچرخه‌م، دو طرفم گندم‌زاره، گندم‌های زرد اما مرطوب، آسمون طوری رو به بیرون ورم کرده که انگار هر آن ممکنه بریزه، اما مطمئنه، هوا خنکه، آفتاب اصلا وجود خارجی نداره. تصویر دوم: یه خونه با یه دیوار آ
سُقوط از طبقه‌ی همکفِ یک ساختمانِ شصت‌وچهار طبقه! در دنیایی که وارونگی، نام کوچکِ مرا فریاد می‌زند. این‌بار وارونه دیگری است؛ بر روی دست‌هایش راه می‌رود؛ با پاهایش کسانی را در آغوش می‌کشد؛ ذهنِ بیمار او در میانِ پاهایش جاخوش کرده است و چیزی که میانِ دست‌هایش باقی‌مانده است را از کسانی‌دگر پنهان می‌دارد! کسی که جان می‌گرفت، امروز جانی دوباره می‌بخشد، و آن کس که روزی‌آورنده بود، سمِ کشنده‌اش را به خوراکِ شبانه‌ات آغشته می‌کند. وا
طراحی لوگو یعنی : معرفی مناسب برند - جذب مخاطب - بالا بردن میزان فروش - ماندگاری در ذهن مشتری - افزایش محبوبیت نام تجاری – تمایز از رقبا - قابل اعتماد جلوه دادن برند - تاثیر مثبت بر رشد کسب و کار - مهمترین مرحله برندینگ - مهندسی ذهن مخاطب - هویت آفرینی - طراحی لوگو موجب کاهش هزینه های تبلیغات شرکت است . بیننده لوگو و مخاطب برند به هر حال مفاهیم و احساساتی ( خوب یا بد ) از آن دریافت خواهد نمود ، بهتر است مفاهیمی از پیش تعریف شده برای این رسانه مهندسی و
سم الله الرحمن الرحیم
طبق رسالتی که احساس کردیم، سعی داریم خارج از حب و بغض های مرسوم، وظیفه خود را جهت معرفی و اطلاع رسانی در حوزه فوتبال و فوتسال کاشمر، انجام بدهیم. هدف اصلی ما، فعال شدن حوزه رسانه بوده و بدون وابستگی های خاص و بدور از انعکاس های مخرب، تریبونی برای همه اهالی این صنعت عظیم در شهرمان خواهیم شد. و با ایجاد چالش های مثبت، به دنبال راهکارها و ایده های نوین برای ارتقاء فوتبال و فوتسال شهر هستیم. در این راه، همه عزیزان را به یاری
قاصدک امروز هم آمد...اما مثل همیشه...
قاصدک هم از چشم در انتظار بودن من با خبر است...
قاصدک  میداند هر روز عصر ها همان عصر های دلگیر تا هنگام غروب خورشید کنار پنجره می ایستم در انتظار خبری از تو ...
قاصدک هم میداند که انتظار برای تو بیهوده است ...
قاصدک هم عادت کرده به نیامدن تو...
قاصدک هم از اینکه خبری از تو برای من ندارد شرمنده است...
.
.
.
این شبها زیر نور ماه می ایستم و تجسم میکنم دیدار دوباره مان را زیر نور همین ماه...زیر همین آسمان پر از ستاره...
چه زی
قاصدک امروز هم آمد...اما مثل همیشه...
قاصدک هم از چشم در انتظار بودن من با خبر است...
قاصدک  میداند هر روز عصر ها همان عصر های دلگیر تا هنگام غروب خورشید کنار پنجره می ایستم در انتظار خبری از تو ...
قاصدک هم میداند که انتظار برای تو بیهوده است ...
قاصدک هم عادت کرده به نیامدن تو...
قاصدک هم از اینکه خبری از تو برای من ندارد شرمنده است...
.
.
.
این شبها زیر نور ماه می ایستم و تجسم میکنم دیدار دوباره مان را زیر نور همین ماه...زیر همین آسمان پر از ستاره...
چه زی
بنام پروردگار بی همتا و یگانه
با عرض سلام
در میان کاغذها،نوعی کاغذ وجود دارد،که وقتی از دور به انها نگاه کنیم،نور رو انعکاس میدن و به نوعی براق هستن! به این نوع کاغذها گلاسه گفته میشه! و البته با اصطلاح کاغذ روغنی هم معروفه! ..
کاغذ گلاسه،درونش علاوه بر خمیر کاغذ،نشاسته و پلاستیک به کار رفته،و بخاطره همین دو ماده هم قدرت جذب رنگش بالاتر رفته و هم باعث شده حالت برق داشته باشه. 
کاغذ گلاسه به دلیل استفاده از پلاستیک! خاصیت ضد ابی هم نیز دارد!
ادا
۱.  کتابخانه بریتانیا: این کتابخانه در لندن واقع شده و در سال ۱۹۷۳ تاسیس گردیده است. در این کتابخانه بالای ۱۵۰ میلیون نسخه کتاب موجود است. اگر یک فرد روزی ۵ کتاب بخواند ۸۰۰۰ سال طول میکشد تا تمام کتابهای آن را بخواند.
۲. کتابخانه کنگره: این کتابخانه در واشنگتن آمریکاست و بیش از ۱۴۰ میلیون نسخه کتاب و سند در آن جای گرفته است.
۳۰ کتابخانه سلطنتی کپنهاک: این کتابخانه در سال ۱۹۹۹ در کشور دانمارک تاسیس شده است. به خاطر معماری خیره کننده آن به الماس س
به نام خداوند جان و خرد     کزین برتر اندیشه برنگذرد
دوستان درود و دوصد درود
این وبلاگ انعکاس دهنده ی  فعالیت های شورای دانش آموزی آموزشگاه متوسطه ی اول شهید استکی شوراب صغیر می باشد.لازم به ذکر می باشد کلیه ی فعالیت ها و برنامه های ارائه شده توسط دانش آموزان منتخب و همکاران دانش آموزشان در قالب انجمن های مختلف می باشد.امید است که این عزیزان آینده ساز بتوانند در آینده و در مسئولیت های مختلف شان خدمتگزارانی راستگو و درست کردار برای ایران عز
فرصت‌های حج برای تسری گفتمان اسلام ناب
رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) در دیدار اخیر مسئولان حج، بهره‌گیری از فرصت حج برای رساندن سخن نو جمهوری اسلامی به دنیا یعنی الگوی مردم‌سالاری دینی را مورد تأکید قرار دادند و گفتند: «ایستادگی جمهوری اسلامی ایران مقابل امریکا و زیر بار زور نرفتن ملت ایران، حقیقتی جذاب برای دنیا است که باید از این جاذبه برای نشر حقایق اسلام و ملت ایران استفاده کرد.» معظم له همچنین با تأکید بر اهمیت مسئله حج به
با استعانت از خداوند متعال این وب سایت در تاریخ 28 آبان ماه 1397 جهت ثبت و انعکاس گزارش فعالیت های مراکز فعال روستای کنگ مزار راه اندازی گردید.موقعیت مکانی کنگ مزار در زابل:

واحد رسانه و ارتباطات  مسجد امام المتقین علیه السلام کنگ مزار
دستگاه پرس وکیوم Provac مجهز به میز با ابعاد 280*140 سانتی متر از فلز با آلیاژ خاص است. این دستگاه از نوع آسانسوری است و در حین کار دسترسی اپراتور به تمام نقاط میز کاملا مشهود است.
سیستم گرمایشی
سیستم گرمایشی بصورت کاملا یکدست گرما را در سرتاسر میز پخش می کند. این قسمت از PROVAC شامل المنت های بسیار با کیفیت سرامیکی و بدنه تمام استیل جهت انعکاس تابش می باشد. توان حرارتی تولید شده در این دستگاه 27 کیلووات است.
کنترل پنل دستگاه
کنترل پنل این ماشین بسیار ز
در مدرسه، نشریه‌ای راه‌اندازی کرده‌ایم به نام انعکاس. یک دوهفته‌نامه به سردبیری خودم و (احتمالاً) مدیر مسئولیِ خانم مدیر! تا اکنون دو شماره از انعکاس تولید شده و تقریباً یک و نیم ماه است که این ماجرا برای من کلید خورده. نزدیکترین فرد زندگی‌ام سخت در این حرکتِ جدید مرا همیاری می‌کند. کمک‌هایش باعث پیشرفت زیادی در نشریه شده و صمیمانه روحیه‌ام را حفظ کرده.
البته رسیدن به نقطه‌ای که دو شماره از نشریه چاپ شود، کار راحتی هم نبود. در واقع کمی س
اس ام اس و پیام تبریک عید غدیر 97
در
این ساعت برای شما جملات و اس ام اس های زیبایی رو برای تبریک عید سعید
غدیر خم سال 1397 برای شما عزیزان آماده کردیم امیدواریم که از این پست لذت
ببرید . این عید زیبا را به تمامی سید ها و سادات عزیز در ایران تبریک
میگوییم
دریای غدیر، از ریزش آبشارگون وحی بر جان محمّد(ص) لبریز است و قامت دین در زلال غدیر خم انعکاس می‌یابد
نماز بی ولای او عبادتی است بی وضو —– به منکر علی بگو نماز را قضا کند !
اس ام اس جدید عید غدیرخم
ببینیم که وقتی به نماز می ایستیم تا چه اندازه ازخود
هجرت می کنیم و به سوی خدا پرواز می نمائیم. این هجرت
از خود و پرواز وطیران به سوی او، انعکاس ایمان و
تحقیق و بررسی فکری و قلبی مادرباره خداست. به
عبارتی باورمان نسبت به سیطره خداوند باری تعالی نسبت 
به خود ماست.

شهید علی عناصریان
سلام! حال همهٔ ما خوب است ملالی نیست جز گم شدنِ‌گاه به گاهِ خیالی دور، که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گویند با این همه عمری اگر باقی بود طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و نه این دلِ ناماندگارِ بی‌درمان! تا یادم نرفته است بنویسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بود می‌دانم همیشه حیاط آنجا پر از هوای تازهٔ باز نیامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببین انعکاس تبسم رویا شبیه شمایل شقایق نیست! را
عنوان:آب هرگز نمی میرد
نویسنده:حمید حسام
ناشر:صریر
«آب هرگز نمی‌میرد» خاطرات جانباز میرزامحمد سلگی از فرماندهان لشکر ۳۲ انصارالحسین که با قلم حمید حسام به رشته تحریر درآمده است. این کتاب در سال ۱۳۹۳ توانست جایزه نخست جشنواره جلال آل احمد را از آن خود کند.
هشت سال جنگ تحمیلی رژیم بعثی صدام، علیه ملت بزرگ ایران، بی‌شک از دوران طلایی و پرافتخار مردمان این مرز و بوم است که انعکاس هرکدام از حوادث آن می‌تواند، چراغ راه و وسیله‌ای برای شناخت بی
درسته زن ها و مردها دنیاهای متفاوتی دارند 
اما بالاخره یه راهی هست 
که عاشقانه و صمیمی کنار هم زندگی کنند
برای شنیدن و دریافت  این قسمت کلیک کنید 

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
در روزهایی که برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا باید #در_خانه_بمانیم، مطالعه کتاب خصوصا در زمینه نجوم و کیهان یک سرگرمی آموزنده و بسیار مفید محسوب می‌شود‌؛ با توجه به این موضوع و همچنین در راستای ترویج فرهنگ پسندیده کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه کتاب، قصد داریم از این پس مهم‌ترین کتاب‌های حوزه نجوم و کیهان شناسی را به شما مخاطبین فرهیخته و دوستدار کتاب معرفی نماییم. باشد که بتوانیم دین خود را در این زمینه نیز ادا کنیم.
✍ هیئت تحریری
اس ام اس و پیام تبریک عید غدیر 97
در این ساعت برای شما جملات و اس ام اس های زیبایی رو برای تبریک عید سعید غدیر خم سال 1397 برای شما عزیزان آماده کردیم امیدواریم که از این پست لذت ببرید . این عید زیبا را به تمامی سید ها و سادات عزیز در ایران تبریک میگوییم
دریای غدیر، از ریزش آبشارگون وحی بر جان محمّد(ص) لبریز است و قامت دین در زلال غدیر خم انعکاس می‌یابد
نماز بی ولای او عبادتی است بی وضو —– به منکر علی بگو نماز را قضا کند !
اس ام اس جدید عید غدیرخم
ها
همراهان فرهیخته و گرامی، از این پس با افزوده شدن بخش #آزمون_نجوم (Astronomy Quiz) در #کانال_تلگرام و #استوری_پیج؛ می‌توانید ضمن پاسخگویی به این سوال‌ها، میزان معلومات خود در زمینه نجوم را سنجیده و در صورت نیاز با مطالعه کتاب‌هایی که معرفی خواهند شد و همچنین مشاهده‌ مستندهایی که در کانال تلگرام بارگذاری می‌شوند، سطح دانش نجومی خود را افزایش دهید. به یاد داشته باشید که سوالات در سه سطح آسان، متوسط و سخت مطرح می‌شوند بنابراین انتظار نمی‌رود همه م
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- جناب دکارت-یکی از ستو ای  درک فلسفی  فرانسه است در فلسفه درغرب  ریشه اصلی  به اگوستین مقدس بر میگرددکه جناب دکارت بخشی از فلسفه خود رااز ایشان گرفته است ولی در بنظر حقیر ایشان ملب را خوب فهمیده است ولی ازترس بروز نداده اس  وانرا توجه فلسفی نما کرده است – دکارت اصلا تثلیث راقبول نکرده است برای انکه چیزی دراین مورد نگفته است- جناب  اقای اگوستین –تمام مذاهب انزمان راتجربه کرد ولی عاقل بود انها  را رد ک
دستگاه پرس وکیوم Provac مجهز به میز با ابعاد 280*140 سانتی متر از فلز با آلیاژ خاص است. این دستگاه از نوع آسانسوری است و در حین کار دسترسی اپراتور به تمام نقاط میز کاملا مشهود است.
سیستم گرمایشی
سیستم گرمایشی بصورت کاملا یکدست گرما را در سرتاسر میز پخش می کند. این قسمت از PROVAC شامل المنت های بسیار با کیفیت سرامیکی و بدنه تمام استیل جهت انعکاس تابش می باشد. توان حرارتی تولید شده در این دستگاه 27 کیلووات است.
کنترل پنل دستگاه
کنترل پنل این ماشین بسیار ز
در سرم شوره زار جای دارد،بی آب اما با علف؛ترسم از آن است که روزی علف ها نیز بخشکند و من بمانم و شوره زاری که تنها آفتاب را انعکاس می دهد.
در زیر خاک شوره زار چرب من،یک دنیا سودا و خیال نهفته است که همان به که نهفته بمانند...
شاید اگر می شد از شوره زار فرق سرم،که تمام سخنم از اوست نمک استخراج کنند نه تنها الان بزرگترین معدن تجدید پذیر نمک بودم، بلکه آنقدری جیب هایم پر از چرک و شوخ می شد که می توانستم همان علف هارا هم حفظ کنم... و شاید دامپروری هم تاس
منبع مقاله و خرید محصول در وب سایت برایتو :www.beraito.com

اگر قصد خرید چراغ مطالعه را دارید بهتر است به چند مورد در هنگام خرید توجه کنید :1 - رنگ نور2 - جهت تابش نور3 - میزان نور
رنگ نور:
برای چراغ مطالعه مهندسی و انواع چراغ مطالعه بهترین نور ، نور زرد است.استفاده از نور سفید و لامپ های کم مصرف در فاصله نزدیک به علت تولید نور فرابنفش به عدسی چشم آسیب می رساند.برای حفاظت از چشم ها در برابر اشعه مضر نور های سفید و لامپهای کم مصرف ، بهتر است فاصله حدود ۳ متر
هر چند درحوزه نظری مدیریت استراتژیک، تعاریف متعددی برای بیان مفهوم
تفکر استراتژیک وجود دارد، اما تفکر استراتژیک تدوین هنرمندانه استراتژی بر
مبنای خلاقیت، کشف و فهم عوامل ارزش ساز در کسب و کار است. تفکر استراتژیک
با انعکاس ماهیت عمیق یک عمل و چالش­های اساسی آن آغاز می­شود. این تفکر
با درک،‌ تمرکز و زمان­بندی آغاز می­شود. تمرکز به این معنی است که توجه
خود را به کجا معطوف کنیم. چه چیزی در واقع مهم و اساسی است؟ فراموش کردن
چه چیزی‌ به معنی
دیوان شمس دریاست، آرامش آن زیبا و هیجان آن فتنه انگیز است، مثل دریا پر از موج، پر از کف، پر از باد است. مثل دریا جلوه گاه رنگ های بدیع گوناگون است، سبز است، آبی است، بنفش است، نیلوفری است. مثل دریا آیینه آسمان و ستارگان و محل تجلی اشعة مهر و ماه و آفرینندة نقش های غروب است. مثل دریا از حرکت و حیات لبریز است و در زیر ظاهر صیقلی و آرام، دنیایی پر از تپش و پر از تلاش دارد.
دیوان شمس دیوان شعر نیست غوغای یک دریای متلاطم طوفانی است. دیوان شمس انعکاس یک
مطالب قبلی فقط اسمش فکر و ذکر نبود... اما ادامه همون فکر و ذکر بود... این هم یه روش هست برای اینکه ذهن دچار عادت نشه... و خیلی هم مفیده...
توی مطالب فکر و ذکر گفته بودیم فکر به تنهایی و اصالتا، عامل فهم نیست... همون طور که چشم ظاهری ما به تنهایی عامل دیدن نیست...
یادمه توی مطالعات طبی نظر برخی قدمای طب سنتی رو در مورد نحوه دیدن چشم بررسی میکردیم... غالبا بحث انعکاس نور از اشیاء به چشم و سیستم سلسله اعصاب تا مغز رو با تغییراتی جزئی بیان میکردن... اما بحث ح
در حالی این نامه را می نویسم که عقل مرا به دیوار منطق چسبانده و گریبانم را گرفته است:.دلتنگ شده امدلتنگی هم مرا رها کرده استو چند هفته یکبار به سراغم می آیدمیهمان ناخوانده ای که ناگهان می آید و در چشم هایم رود نیل را به پا می کندو من خیره به آن قایق شکسته لنگر گرفته امکه تنها امید من برای به دریا زدن است....سالهاست که رفته ای و من سوگند یاد می کنمکه خیابان به خیابان کوچه به کوچه خانه به خانه و اتاق به اتاقِ شهر را گشته ام و نیافتمتای دلیل واژه های
تحریک و نوازش سینه های زن

از تحریک و نوازش سینه های زن با دست و دهان در معاشقه غافل نشوید، درصدی از زنانی که
حتی با دخول به اورگاسم نمی رسند تنها با تحریک سینه هایشان می توانند لذت اورگاسم را تجربه کنند.
دختر قوی و محجوب

چگونه دختری قوی و محبوب باشیم؟
تمامی افکار خود درباره اینکه به فرد دیگری تبدیل شوید را کنار بگذارید. در واقع شما نیازی به لایک شدن در اینستاگرام یا سر زبان افتادن در بین مردم شهر خود ندارید. فقط لازم است به دختری موفق تبدیل شو
نورگیر سقف برای وارد کردن نور طبیعی به درون ساختمان استفاده می شود. نورگیر باعث می شود اتاق یا آشپزخانه یا فضایی از خانه که تاریک می باشد با وجود آن، فضا دارای یک نور مناسب باشد.
نورگیرهای سقفی باز شونده برای تهویه هوا و تامین نور طبیعی از سقف بسیار مناسب هستند از این رو از نورگیرها به منظور ایجاد تهویه هوا و تغییر هوای داخل آشپزخانه استفاده می شود. در نورگیرها معمولاً بلوک‌های شیشه‌ای به کار می‌روند تا انعکاس نور در ساختمان افزایش یابد.
ن
هفته
گذشته توسط یکی از کاربران مستنداتی از تخلفات فرهادی عضو شورای شاهین‌شهر
برای این پایگاه خبری ارسال شد که وی اتهامات مطرح‌شده را تکذیب کرد.

اسماعیل فرهادی ظهر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری صدای جویا در
اصفهان، ضمن رد و تکذیب اتهامات مطرح‌شده در دو خبر «صدای جویا از مستندات
تخلفات اسماعیل فرهادی عضو شورای شاهین‌شهر رونمایی کرد» و «صدای جو
رسانه ­های گروهی، به ویژه صدا و سیما، این مراکز آموزش و پرورش عمومی می ­توانند خدمت­ های گران­مایه­ ای را به فرهنگ اسلام و ایران نمایند، بنگاه­ هایی که شب و روز، ملت در سراسر کشور با آنها تماس سمعی و بصری دارند، چه مطبوعات در مقالات و نوشتارهای خود و چه صدا وسیما در برنامه­ ها و نمایشنامه ­ها و انعکاس هنرها و انتخاب فیلم­ ها و هنرهای آموزنده باید همت گمارند و بیشتر کار کنند و از گردانندگان و هنرمندان متعهد بخواهند تا در راه تربیت صحیح و تهذ
مرا صدا زد. مرد جوان، بیا جلوتر نترس. به چهره اش نگاه کردم، چهره ترسناکی نداشت. حتی لبخندی مهربانی داشت اما ناشناس بود. نمی دانم ناشناس بودن دلیلی می شود که سلام نکنم یا نه ولی من سلام کردم. لبخند خود را بیشتر کشید و گفت سلام. متوجه تردیدم از نزدیک نشدن شد و دوباره تکرارش نکرد. گفت: کسی را می شناسی شیشک برای فروش داشته باشد. گفتم: پدرم. گفت: چه خوب، کجا می توانم او را ببینم؟ نگاهم را از ناشناس بودن به خریدار ناشناس بودن تغییر دادم و گفتم: لطفا دنبا
گلس برد ها جدیدترین نوع وایت برد ها هستند که در دو نوع فریم mdf و بدون فریم سکوریت ساخته و عرضه می شوند. وایت برد های شیشه ای جلوه ای زیبا به هر مکانی می بخشند. امروزه از این محصولات پرکاربرد در محیط های آموزشی و شرکت ها استفاده می شود. همچنین بسیاری از طراحان داخلی برای دکوراسیون داخلی از این محصول استفاده می کنند.
 همانطور که می دانید وایت برد های شیشه ای در رنگ بندی های مختلف تولید می شوند. رنگ شیشه ها اصولا از پلی اورتان روغنی کوره ای و به صور
بعضی کتابها میتوانند؛در گفتن چیزهایی که میخواستیم بگوییم و نتوانستیم‌.مانند حرفی که "کاف" می زد:دو راه برای شناخت انسانها وجود دارد؛یکی کفشهایشان و دوم،کتابی که میخوانند؛این چیزهاست که سطح  آدمی را مشخص میکند.
کاف،آل استار قرمز میپوشید و با هولدن کالفیلدِ جروم دیوید سالینجر احساس برادری داشت.گاهی هم میگفت ذهنش به آشفتگی نوشته های کریستین بوبن است.کاف دیالوگ فیلمهای پیتر ویر را از بر بود؛خصوصا انجمن شاعران مرده اش را.و دیالوگی که سراسر ف
برای خرید و مشاهده منبع اینجا کلیک کنید.
اگر قصد خرید چراغ مطالعه را دارید بهتر است به چند مورد در هنگام خرید توجه کنید :1 - رنگ نور2 - جهت تابش نور3 - میزان نور
رنگ نور:
برای چراغ مطالعه مهندسی و انواع چراغ مطالعه بهترین نور ، نور زرد است.استفاده از نور سفید و لامپ های کم مصرف در فاصله نزدیک به علت تولید نور فرابنفش به عدسی چشم آسیب می رساند.برای حفاظت از چشم ها در برابر اشعه مضر نور های سفید و لامپهای کم مصرف ، بهتر است فاصله حدود ۳ متر رعایت شود.ا
روزهای بی‌آینه
پدیدآور: گلستان جعفریان
ناشر: سوره مهر
تعداد صفحات: ۱۵۸
راستی تصویر روزهای انتظار و بی‌تابی‌های عاشقانه که رنگی از امید و اشتیاق وصل را هم به همراه داشته باشد، در کدام آینه می‌تواند انعکاس بیابد؟
"روزهای بی‌آینه"، تصویر روزهایی است که زنی آیینه‌اش را در برابر ندارد، او تصویر تمام این لحظات را، تنها در آیینۀ دل و گنجینۀ خاطرات‌اش ثبت کرده.
آشپزخانه ها نقش مهمی در احساس خلاقیت و نشاط خانواده ها دارند. پرده های آشپزخانه ها باید سبب افزایش اشتهای افراد گردد. رنگ و طرح ها در پرده های آشپزخانه بسیار مهم و کلیدی می باشد. رنگ ها در پرده های آشپزخانه ها باید گرم و شاد باشد. عموما از رنگ های زرد و قرمز و نارنجی برای پرده های آشپزخانه ها استفاده می شود. پرده شانل به دلیل طرح پذیری فوق العاده و استفاده از رنگ های متنوع می تواند به عنوان یک پرده مناسب برای آشپزخانه منازل محسوب شود.
نور و جنس پ
با یکی از دوستانم حرف میزدم متوجه شدم دغدغه فکری اش وضع کشور است، و با خود اندیشیدم که من هم دغدغه دارم اما نه دغدغه وضعیت کشور یا جامعه بلکه دغدغه ی خودم را دارم، اینکه همان کسی باشم که میخواهم باشم.

بیرون از تو هیچ اهمیتی ندارد
بیرون از تو جنگ باشد یا جشن، تفاوتی در حال تو نخواهد کرد،چه بسا جشنی باشد اما درونت عزا باشد. احساس خوشحالی، احساسیست که وابسته به هیچ عامل بیرونی نیست.

بیرون از تو انعکاس درون توست
به این قانون ساده ایمان بیاور و
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سیدمحمد موسوی، معاون مدنی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت: داخل دو ماه­ گذشته ۵۲ گزارش کرونا درون سامانه­ سجام ثبت و برای پیگیری و اقدام بوسیله مراجع مربوطه ارجاع شد.   وی افزود: شهروندان از طریق سامانه جامع ارتباطات بشریت قوه قضاییه (سجام)، می توانند هرگونه سرکشی و جرمی را که باعث شیوع مصیبت کرونا می شود، از طریق تارنمای sajam. scpd. ir ثبت و بخاطر تجسس و رسیدگی متولیان ح
با سلام خدمت شما کاربران گرامی ، در مطالب قبلی برای شما کاربران در مورد سقف های کشسان ، سقف های کاذب توضیحاتی دادیم و شما دانستید که کاربرد هر یک از این سقف ها چیست و در کجا استفاده میشود 
امروز برای شما میخواهیم از کاربرد و استفاده سقف پرمولاتر توضیح دهیم ، در ادامه با ما همراه باشید .
از جمله دسته بندی های متنوع سقف کشسان می توان به نوع مات آن اشاره کرد . این نوع سقوف بسیار متنوع و پر کاربرد می باشند لذا افرادی بسیاری مایلند این نوع نمونه بر
گرگم به هوا یا بالا بلندی (Tag) یک بازی کودکانه است که در تمامی فرهنگ ها وجود داشته و بدون شک اغلب قریب به اتفاق انسان ها در کودکی تجربه انجام آن را داشته اند.
اخیراً یک ورزش جهانی به نام بازی گرگم به هوا جهانی (World Chase Tag) راه اندازی شده که اولین و تنها لیگ جهانی حرفه ای برای گرگم به هوا رقابتی است و با اضافه کردن یک سری نوآوری های هیجان انگیز، به تحرک و جذابیت این بازی کودکانه افزوده است.
این لیگ که در سال ۲۰۱۱ توسط برادران کریستین و دیمین دوو راه ا
زمانی که حضرت امام گفت: " تا ما می گوییم دشمن، یک عدّه برآشفته می شوند که اینها توطئه است، من اینجا عرض می کنم که خود این هم توطئه است"، کمتر کسی از حضرات مذاب در ولایت جرئت کردند این سخن را انعکاس دهند تا مبادا متّهم به کمبود روشنفکری نشوند. این قضیه، چند سال بعد از آن بود که بنده خدایی در وبلاگ uria.blogfa.com به موازات توهّم توطئه، از "توطئه توهّم" صحبت کرده بود. یکی از معلّمان آن بنده خدا که از قربانیان این توطئه توهّم بود، مدام از لزوم تصوّر واهی دش
طی روزهای گذشته پس از افتتاح رسمی و راه اندازی پلتفرم استخدامی مداجاب که حوزه اصلی فعالیتش در زمینه استخدام های مرتبط با صنعت مد است، این پلتفرم نظر بسیاری از رسانه ها رو به خود جلب کرده است .
معرفی مداجاب در رسانه وبنا :
سایت خبری وبنا طی مطلبی که در هفتم بهمن ماه ۱۳۹۸ روی وبسایت خود منتشر کرده به پوشش خبری از افتتاح و راه اندازی پلتفرم مداجاب پرداخته است که از طریق این لینک قابل دسترس است.
مداجاب پلتفرمی استخدامی در حوزه ی مد و پوشاک که تو
توپی آینه ۳۰ سانت

انعکاس نور اسپات,مووینگ,افکت,لیزرو…سبک و نصب راحت
دارای قطر۳۰ سانتی متر
قابل سفارش از سایزهای۲۰ تا ۱۰۰ سانت
مورد استفاده سالن,تالار,منزل,dj,ویترین فروشگاه واتلیه و….

Ball mirror 30cm
work: Reflection of light
Home Party Stage Disco Mirror Ball
Product Type :Ball & Globe
Use: Wedding Decoration & Gift  & Christmas decoration
Style: Romantic
Technique: Decoration ball
Material : Foam,Plastic,PVC+ Mirror

سلامحال همه‌ ما خوب استملالی نیست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خیالی دورکه مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گویندبا این همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرمکه نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه این دلِ ناماندگارِ بی‌درمانتا یادم نرفته است بنویسمحوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم همیشه حیاط آنجا پر از هوای تازه‌ باز نیامدن استاما تو لااقلحتی هر وهلهگاهیهر از گاهیببین انعکاس تبسم رؤیا شبیه شمایل شقایق نیست؟راستی خبرت بدهم
سیم بکسلهای استیل از نظر جنس مواد به کار رفته در تولید از سایر سیم
بکسلها متمایز می شود.بسیاری از ساختارهای سیم بکسل از جنس استیل هم تولید
میشوند.با توجه به استفاده گسترده سیم بکسل ها در صنایع دریایی و همچنین
صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و شرایط محیطی که در آن قرار میگیرند که معمولا
مرطوب و گرم است، استفاده از سیم بکسل های معمولی احتمال خوردگی و طول عمر
کوتاه سیم بکسل ها را بالا می برد. به همین دلیل در این محیطها استفاده از
سیم بکسل هایی از ج

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها